Proč ke cvičení používat posilovací expandér

Posilovací expandér, má v porovnání se cvičení s vlastní váhou nebo ve fitcentru řadu výhod. My jsme pro Vás vybrali ty nejpodstatnější.

Posilovací expandér do dveří

Úbytek tuku

Jak zhubnout je nejčastější otázka obou pohlaví zajímajících se o cvičení. Je však rozdíl mezi hubnutím a spalováním tuku.  Rychlé hubnutí projevující se hlavně na vaší váze vede jen k nevzhledné postavě a tuky zůstávají stále v těch problematických partiích, kde byly na začátku vašeho snažení. Nezáleží, jakou hodnotu ukazuje váha, ale jak vypadáte v zrcadle.

Budování svalové hmoty a posílení zdraví

Tak jako pomáhá posilovací expandér k úbytku tukových zásob a zpevnění svalstva. Zároveň také zlepšuje vaši fyzickou kondici.  A s tím i psychickou pohodu, která je s fyzickým stavem úzce spjata. Má nespornou řadu výhod pro vaše zdraví.Díky cvičení s expandérem spalujete vnitřní tuk působící negativně na vnitřní orgány v dutině břišní. Posilujete kardiovaskulární systém a předcházíte tak pozdějšímu infarktu a vzniku dalších onemocnění.

Cvičení s expandérem je pro každého

Ať už jste začátečník, nebo pokročilý, díky nastavitelnému odporu silikonové gumy si vyberete zátěž, která Vám nejvíce vyhovuje. Díky tomu můžete měnit intenzitu tréninku a procvičit veškerá svalová vlákna komplexně. Obyčejné kliky a posilování s vlastní váhou je díky absenci zvyšování zátěže mnohem méně efektivní, než je tomu u posilovacího expandéru.

On-line trenér zdarma

S posilovacím expandérem neplatíte vysoké částky trenérům fitness center. Veškeré cviky naleznete na našich stránkách jak v textové podobě tak v podobě videa. Naleznete u nás nejen jednotlivé cviky, ale také kompletní sestavené video tréninky (workouty). Široké spektrum cviků a tréninků zaručí neustálé šokování svalových vláken ve Vašem těle, což má velmi pozitivní dopad na rychlé výsledky z pohledu redukce tuku a také budování svalové hmoty.

Procvičíte celé tělo

Cvičení s vlastní vahou je z pohledu procvičení všech svalových skupin problematické. Často se také stává, že svaly zatěžujeme jednostranně, což zvyšuje možnost zranění a svalové disproporce. S posilovacím expandérem je možné cvičit jak cviky tahové, tak cviky tlakové, čímž k jednostranné zátěži nedochází. Díky tomuto cvičení předcházíme zranění jak v běžném životě (bolest zad, kloubů), tak i ve sportu. Díky široké škále cviků, které naleznete v sekci on-line trenér procvičíte efektivně všechny svalové skupiny.

Cena

Pravidelné navštěvování fitness center a hrazení poplatků spojených se vstupem, trenérem, členstvím a občerstvením Vás pravděpodobně přijde v průměru na 1000,- Kč měsíčně. V případě, že fitness centrum nemáte v okolí domova, bude pro Vás doprava tvořit další nákladovou položku. Tyto výdaje jste při navštěvování fitness centra nuceni platit stále dokola, posilovací expandér si kupujete pouze jednou a to za cenu, která je nižší než průměrné náklady při návštěvě fitness centra!

chci posilovací expandér

Šetří Váš prostor

Uvažovali jste někdy v minulosti o domácí posilovně? Neměli jste dostatek prostoru pro všechny stroje, aby jste procvičili všechny partie? HL expandér Vám nezabere žádný prostor, ať už cvičíte v bytě, domě nebo třeba kanceláři. Posilovací expandér je lehký a skladný. Místo pro Váš trénink si tak můžete vybrat podle vlastní chuti.

Váš společník na cesty

Svůj trénink na služební cestě nezmeškáte. Zabalte si expandér s sebou a užijte si aktivní relax i na cestách. Ve Vašem zavazadle moc místa nezabere a letištní poplatky za váhu zavazadla Vám také nezvýší.

Respektuje Vaše soukromí

Ať už je Vám z jakéhokoliv důvodu nepříjemné cvičit před ostatními lidmi, s expandérem nemusíte mít obavy. Ke cvičení nepotřebujete sparing partnera, který by Vám musel přidržovat závaží nebo kontrolovat techniku. Vše je tak jednoduché, že to dokážete sami v pohodlí domova.

Neváhejte a změňte svůj život již dnes!

51+UYN0O0OL

chci posilovací expandér

Informace o příspěvku
Výhody posilovacího expandéru
Název
Výhody posilovacího expandéru
Popis
Věděli jste, že posilovací expandér je tak mobilní, že ve Vašem příručním zavazadle nezabere ani třetinu prostoru? Zkrátka můžete si jej vzít kamkoli a pročcvičit s ním tolik, jako v menším fitness centru.
Autor
Vydavatel
Healthlife.cz
Logo

Počet komentářů k “Výhody posilovacího expandéru”: 2

Napsat komentář