Proč ke cvičení používat posilovací expandér

Posilovací expandér, má v porovnání se cvičení s vlastní váhou nebo ve fitcentru řadu výhod. My jsme pro Vás vybrali ty nejpodstatnější.

Posilovací expandér do dveří

Úbytek tuku

Jak zhubnout je nejčastější otázka obou pohlaví zajímajících se o cvičení. Je však rozdíl mezi hubnutím a spalováním tuku.  Rychlé hubnutí projevující se hlavně na vaší váze vede jen k nevzhledné postavě a tuky zůstávají stále v těch problematických partiích, kde byly na začátku vašeho snažení. Nezáleží, jakou hodnotu ukazuje váha, ale jak vypadáte v zrcadle.

Budování svalové hmoty a posílení zdraví

Tak jako pomáhá posilovací expandér k úbytku tukových zásob a zpevnění svalstva. Zároveň také zlepšuje vaši fyzickou kondici.  A s tím i psychickou pohodu, která je s fyzickým stavem úzce spjata. Má nespornou řadu výhod pro vaše zdraví.

Díky cvičení s expandérem spalujete vnitřní tuk působící negativně na vnitřní orgány v dutině břišní. Posilujete kardiovaskulární systém a předcházíte tak pozdějšímu infarktu a vzniku dalších onemocnění.

Cvičení s expandérem je pro každého

Ať už jste začátečník, nebo pokročilý, díky nastavitelnému odporu silikonové gumy si vyberete zátěž, která Vám nejvíce vyhovuje. Díky tomu můžete měnit intenzitu tréninku a procvičit veškerá svalová vlákna komplexně. Obyčejné kliky a posilování s vlastní váhou je díky absenci zvyšování zátěže mnohem méně efektivní, než je tomu u posilovacího expandéru.

On-line trenér zdarma

S posilovacím expandérem neplatíte vysoké částky trenérům fitness center. Veškeré cviky naleznete na našich stránkách jak v textové podobě tak v podobě videa. Naleznete u nás nejen jednotlivé cviky, ale také kompletní sestavené video tréninky (workouty). Široké spektrum cviků a tréninků zaručí neustálé šokování svalových vláken ve Vašem těle, což má velmi pozitivní dopad na rychlé výsledky z pohledu redukce tuku a také budování svalové hmoty.

Procvičíte celé tělo

Cvičení s vlastní vahou je z pohledu procvičení všech svalových skupin problematické. Často se také stává, že svaly zatěžujeme jednostranně, což zvyšuje možnost zranění a svalové disproporce. S posilovacím expandérem je možné cvičit jak cviky tahové, tak cviky tlakové, čímž k jednostranné zátěži nedochází. Díky tomuto cvičení předcházíme zranění jak v běžném životě (bolest zad, kloubů), tak i ve sportu. Díky široké škále cviků, které naleznete v sekci on-line trenér procvičíte efektivně všechny svalové skupiny.

Cena

Pravidelné navštěvování fitness center a hrazení poplatků spojených se vstupem, trenérem, členstvím a občerstvením Vás pravděpodobně přijde v průměru na 1000,- Kč měsíčně. V případě, že fitness centrum nemáte v okolí domova, bude pro Vás doprava tvořit další nákladovou položku. Tyto výdaje jste při navštěvování fitness centra nuceni platit stále dokola, posilovací expandér si kupujete pouze jednou a to za cenu, která je nižší než průměrné náklady při návštěvě fitness centra!

chci posilovací expandér

Šetří Váš prostor

Uvažovali jste někdy v minulosti o domácí posilovně? Neměli jste dostatek prostoru pro všechny stroje, aby jste procvičili všechny partie? HL expandér Vám nezabere žádný prostor, ať už cvičíte v bytě, domě nebo třeba kanceláři. Posilovací expandér je lehký a skladný. Místo pro Váš trénink si tak můžete vybrat podle vlastní chuti.

Váš společník na cesty

Svůj trénink na služební cestě nezmeškáte. Zabalte si expandér s sebou a užijte si aktivní relax i na cestách. Ve Vašem zavazadle moc místa nezabere a letištní poplatky za váhu zavazadla Vám také nezvýší.

Respektuje Vaše soukromí

Ať už je Vám z jakéhokoliv důvodu nepříjemné cvičit před ostatními lidmi, s expandérem nemusíte mít obavy. Ke cvičení nepotřebujete sparing partnera, který by Vám musel přidržovat závaží nebo kontrolovat techniku. Vše je tak jednoduché, že to dokážete sami v pohodlí domova.

Neváhejte a změňte svůj život již dnes!

51+UYN0O0OL

chci posilovací expandér

Počet komentářů k “Výhody posilovacího expandéru”: 2

Napsat komentář